Eladó ház

55,00 M Ft

alapterület

85 m²

szobák

3

telek

1995 m²

647 059 Ft / m²
Alcsútdobozon felújított családi ház eladó! Alcsútdoboz főutcáján eladóvá vált egy 1990-ben épült, igényesen felújított, 85 nm-es családi ház. Az épület téglából épült, betonfödémmel, fa tetőszerkezettel és cserépfedéssel. A családi házat teljesen felújították: új, hőszigetelt nyílászárókat építettek be, 3 éves a cirkó, mely a radiátoros fűtést biztosítja, kívülről 10 cm-es szigeteléssel látták el. Az 1995 nm-es telek felső része körülkerített, ott tárolóépületek és garázs is találhatóak. Az alsó kert a patakig fut, mögötte erdő, benne több gyümölcsfa: barack, körte, alma, ringló, szőlő. A megosztás alatt lévő telek másik felén áll egy másik téglaépület, mely korábban üzlethelyiség volt, a közelmúltban átminősítették családi házzá. Az igényesen, szabályosan kialakított két épületen betonfödém van és egy közös tető fa tetőszerkezettel, cserépfedéssel. Együtt és külön-külön is megvásárolhatóak. Alcsútdoboz Budapesttől 40 km-re, a Vál patak völgyében, a Vértes Natúrpark szomszédságában, az aktív pihenés helyszíneinek középpontjában áll. A településen óvoda, iskola, üzletek, a közeli Bicskén pedig LIDL, TESCO, Spar, uszoda, közintézmények, SZTK, vasútállomás stb. További információkkal szívesen állok rendelkezésére, várom hívását. Várom hívását! Virág Magdolna +36309771002 Referencia szám: HZ044279-MDH
user avatar

Virág Magdolna

Phone+36309771•••
user avatar

Bicske

Phone+3622952•••

Nincs weboldal

Azonositó: HZ044279

Tulajdonságok

Ingatlan altípusa
családi ház
Építés éve
1990