Debrecen, Magyarország

Eladó ház

30,90 M Ft

alapterület

30 m²

szobák

1

telek

100 m²

1 030 000 Ft / m²
Eladó felújított mini garzon házrész Debrecen belvárosában – kedvező áron! Eladásra kínálok Debrecen Kandia város részen egy 30 nm-es, teljes körűen felújított, téglaépítésű mini garzon házrészt, amely tökéletes választás mindazok számára, akik olcsó, kis és könnyen fenntartható otthont keresnek. Az ingatlanban egy szoba, egy fürdőszoba és egy külön konyha található. A fűtést gázkonvektor biztosítja. A házrész teljes körű felújításon esett át, amely magában foglalja a tetőcserét, a nyílászárók cseréjét, az új járólapok lerakását, az elektromos hálózat korszerűsítését és a külső szigetelést. Az ingatlan jelenleg albérletbe van kiadva, a bérlők igény esetén továbbvihetők. A környéken minden fontos szolgáltatás megtalálható, többek között bolt, iskola, óvoda, gyógyszertár és buszmegálló. A ház előtt az ingyenes parkolás biztosított. Ez az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik olcsó és kis lakhatást keresnek a város szívében. Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó debreceni házrész, vagy bármely más házrész és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal. Hivatkozási szám: #180334 Az Openhouse Debrecen Hadházi úti Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával. A házrész vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk. További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban. Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.
user avatar

Rácz József

Phone+36302658•••
user avatar

Openhouse Debrecen Kálvin téri Ingatlaniroda - Coffee Corner by Openhouse

Phone+36305583•••