Eladó ház

132,90 M Ft

alapterület

182 m²

szobák

4

telek

719 m²

730 220 Ft / m²
Eladó Halásztelek központi, mégis csendes részén egy 182 nm-es, kétszintes, téglaépítésű családi ház, 719 nm-es, parkosított telken. Az ingatlan ideális választás nagycsaládosok számára, illetve azoknak, akik tágas életteret keresnek kedvező fenntartási költségek mellett. Főbb jellemzők -Alapterület: 182,5 nm lakótér + pince -Telek mérete: 719 nm -Építés éve: 1972 -Teljes körű felújítás és emelet-ráépítés: 2007 (azóta folyamatos fejlesztések) Elrendezés: - 4 tágas szoba - 2 fürdőszoba - külön mellékhelyiség - kamra - pince Az emeleti két nagyméretű szoba igény szerint több különálló hálószobává alakítható, így az ingatlan rugalmasan alakítható családi igények szerint. Műszaki tartalom - Téglaépítésű - Külső hőszigetelés - Zsindelytető - Műanyag nyílászárók redőnnyel - Gázkazán (pincében elhelyezve) - Melegvízellátás 2 db elektromos bojlerrel - Klímaberendezés - Riasztórendszer A ház fenntartási költsége rendkívül kedvező, a teljes havi rezsi maximum 40.000 Ft. Tájolás és udvar A DNY-i fekvésnek köszönhetően az ingatlan világos, napfényes. A gondozott, parkosított kertben félig süllyesztett műanyag medence és fúrt kút található. A pihenést 6 nm-es terasz szolgálja, de további teraszrész a nappaliból kilépve könnyen megvalósítható, mert térkövezett területen egy emelvény létesítésével kb +20 nm lehetséges. A telken belül két autó számára biztosított a parkolás Elhelyezkedés Az ingatlan Halásztelek központjában található, iskola, óvoda, bevásárlási lehetőségek és tömegközlekedés néhány perc sétával elérhetők. További információért és megtekintéssel kapcsolatban várom hívását a hét bármely napján. Igényelje hitelét nálunk! Banksemleges és díjmentes pénzügyi tanácsadással és teljes körű ingyenes hitel előminősítéssel és ügyintézéssel állunk rendelkezésére abban az esetben is, ha nem nálunk vásárol. Érd.: Rizmayer Mária +36202114504 email: rizmayer.maria@dh.hu Referencia szám: HZ093141