Eladó lakás

53,00 M Ft

alapterület

36 m²

szobák

1

1 472 222 Ft / m²
Eladó garzon lakás Káposztásmegyeren!Káposztásmegyer egyik legkedveltebb részén, a Kordován téren kínálunk megvételre egy 36 nm-es, 1 szobás lakást egy 10 emeletes, jó állapotú panelépület 3. emeletén.A társasház rendezett, tiszta és karbantartott. A lakás zárt folyosóról közelíthető meg, ahol mindössze 6 lakás található, ami nyugodt, barátságos lakóközösséget biztosít.Az ingatlan praktikus elosztású:előszobából külön nyílik a fürdőszoba és a WCaz előszobában beépített gardróbszekrény találhatóa tágas, világos szobából nyílik a konyha, amely konyhabútorral felszereltA nyílászárók cserélve lettek. A lakás karbantartott állapotú, egy tisztasági festést követően azonnal költözhető.Kiváló választás első lakásnak vagy befektetési célra is.A környék infrastruktúrája és közlekedése kimagasló: boltok, üzletek, posta, orvosi rendelő néhány percen belül elérhetőek. Az Auchan akár busszal is könnyedén megközelíthető.Az ingatlan per- és tehermentes.Független ingyenes hitel ügyintézésben is tudunk segíteni.Hívjon bármikor!
user avatar

Schmidt Kata

Phone+36204965•••
user avatar

Fót

Phone+36705774•••

Nincs weboldal

Azonositó: LK032212

Tulajdonságok

Ingatlan altípusa
panel lakás
Építés éve
1990
Kilátás
utcára néző

Fenntarthatóság

Fűtés
távfűtés

Kordován tér, IV. kerület, Budapest, Magyarország