Eladó lakás

70,80 M Ft

alapterület

48 m²

szobák

2

1 475 000 Ft / m²
A Terézváros szívében, a Kodály Köröndnél ELADÓ, egy 48 nm-es, tágas, kellemes nappalival + hálószobás, kádas fürdővel rendelkező, kiválóan alakítható galériás lakás. Az utcai nézetű lakás egy rendezett társasházban található, amelynek nagyon jó a lakóközössége. Az ingatlan házközponti fűtéses, rendkívül alacsony rezsijű, a közös költség a fűtéssel, vízzel együtt 29.500 Ft/hó. A házból kilépve karnyújtásnyira elérhető az Andrássy út, a Kodály Körönd, az Oktogon, valamint számtalan szórakozási lehetőség és étterem. A frekventált helynek köszönhetően, a környék közlekedése kiváló,villamos, metró, kis földalatti, minden pár perc sétatávolságra található. In the heart of Terézváros, at Kodály Körönd, a 48sqm spacious and pleasant living room + bedroom, excellently adaptable gallery apartment with a bathtub. The apartment with a street view is located in a tidy condominium with a very good community. The property has central heating and extremely low overhead, common cost with heating and water is 29,500 HUF/month. Andrássy út, Kodály Körönd, Oktogon, as well as countless entertainment options and restaurants are within easy reach of the house. Thanks to the frequented location, the transportation in the area is excellent, tram, metro, small underground, everything is within a few minutes walk. Referencia szám: LK084078
user avatar

Veres Benjámin

Phone+36205703•••
user avatar

Göd

Phone+3627743•••

Nincs weboldal

Azonositó: LK084078

Tulajdonságok

Ingatlan altípusa
tégla lakás
Építés éve
1890
Kilátás
utcára néző
Belmagasság
0.05 m